• −20%
Komplektas LANGŲ valymui BLUE
  • Komplektas LANGŲ valymui BLUE
Komplektas LANGŲ valymui BLUE
  • Komplektas LANGŲ valymui BLUE

Komplektas LANGŲ valymui SIMPLE


15,00 €
12,00 €Sutaupote 20%
Su PVM

Komplekte:

- stikllų/veidrodžių valiklis AQUAGEN VITRO, 1L;

- profesionali mikrofibra EXTRA, 38x40cm

- profesionali mikrofibra stiklo blizginimui SPECIAL GLASS, 38x40cm


Kiekis
Turime

message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

Komplektas LANGŲ valymui SIMPLE

Komplektas LANGŲ valymui SIMPLE

* Privalomi laukai

  Atšaukti

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Ypatingai geras pasirinkimas langų ir veidrodžių valymui, kai langai yra stipriai užteršti. EXTRA šluostės pagalba pasidarysite šlapią lango plovimą didelio nešvarumo nuvalymui (tarkim langus iš išorės), GLASS šluostės pagalba atliksite galutinį lango valymą - blizginimą.

Komplekte:

Stiklų/veidrodžių valiklis AQUAGEN VITRO, 1000 ml (su purkštuku)

Profesionali valymo priemonė skirta visų tipų stikliniams paviršiams tokiems kaip langai, veidrodžiai, stikliniai baldai ir t.t. valymui. Valo purvą, suteikia blizgėjimą, nepalieka dryžių, greitai džiūsta. Priemonė rekomenduojama profesionalams, t.y. valymo kompanijoms, įmonėms, ofisams, priežiūros centrams, mokykloms, darželiams, oro uostams, sporto klubams bei nesunkiai pritaikoma ir namams.

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

+

Profesionali mikrofibra EXTRA, 38x40cm (mėlyna)

Daugkartinio naudojimo mikrofibrinė šluostė skirta šlapiam, sausam, drėgnam paviršių valymui, poliravimui ar blizginimui. Nepalieka dryžių ar pūkelių, turi didelę sugėrimo galią purvo, suodžių, vandens, aliejaus ir pan. nešvarumų. Tinka visiems kietiems paviršiams valyti iš stiklo, plastiko, keramikos, medžio, natūralaus ir dirbtinio akmens, porceliano, metalo ir t.t.

Priežiūra: atlaiko ~400 skalbimų automatine skalbimo mašina iki 90C. Rekomenduojama skalbti tik su skalbikliu. Nenaudoti minkštiklių.

Gamintojas: MOPATEX, Ispanija

+

Profesionali mikrofibra stiklo blizginimui SPECIAL GLASS, 38x40cm

Daugkartinio naudojimo mikrofibrinė šluostė skirta visų stiklinių paviršių blizginimui (poliravimui). Nepalieka dryžių ar pūkelių, turi didelę sugėrimo galią purvo, suodžių, vandens, aliejaus ir pan. nešvarumų. Rekomenduojama tokiems paviršiams kaip langai, veidrodžiai, stikliniai baldai, taurės, akiniai, iPOD, iPHONE, TV, PC ekranai, taip pat tinka stalo įrankių blizginimui. Gerai valo pirštų antspaudus.

Priežiūra: atlaiko ~200 skalbimų automatine skalbimo mašina iki 60C. Rekomenduojama skalbti tik su skalbikliu. Nenaudoti minkštiklių.

Gamintojas: MOPATEX, Ispanija

5 vnt

Susijusios prekės