PREKIŲ PRISTATYMAS:

Kurjeriu prekes pristatome visoje Lietuvoje iki Jūsų nurodyto adreso (išskyrus Kuršių Neriją):

  • prekių pristatymas užsakant virš 39€ - NEMOKAMAS
  • prekių pristatymas užsakant iki 38,99€ - 4€

Kurjeriu prekių pristatymas Kuršių Nerijoje iki Jūsų nurodyto adreso:

  • prekių pristatymas užsakant virš 500€ - NEMOKAMAI
  • prekių pristatymas užsakant iki 500€ - 50€


Prekių pristatymas VENIPAK paštomatais:

  • prekių pristatymas užsakant virš 39€ - NEMOKAMAS
  • prekių pristatymas užsakant iki 38,99€ - 2.40


Prekių pristatymas ES šalyse (NAUJIENA)

Pristatymus vykdome jau ir į Latviją, Estiją, Danija, Suomiją, Lenkiją, Švediją. Tai pat yra galimybė prekes pristatyti ir į kitas ES šalis, pristatymo kainą, būdą ir terminus derinkite mūsų kontaktais nurodydami pristatymo adresą (šalis, miestas, pašto dėžutės nr.) bei prekes kurios domina (reikalinga įvertinti prekės svorį) +370 655 90202 arba info@enamams.lt.


 Prekių pristatymo terminai:

Paprastai prekės pristatomos per 1 - 3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo dienos iki Jūsų nurodyto adreso namų, darbo ar pan. (atskiroms prekėms gali būti išimtys pažymėtos prie pačių prekių, matysite informaciją prie konkrečios prekės). Prekės pristatomos darbo valandomis.

Prekių pristatymo dieną kurjeris susisieks Jūsų nurodytu telefonu su užsakymo gavėju ir susiderinsite siuntinio įteikimo laiką. Stengiamės būti operatyvūs ir jei užsakymo apmokėjimas gaunamas iki 10-12val. darbo dienomis, tuomet paprastai pakuojame dar tą pačią dieną išsiuntimui ir gavimas būna sekančią darbo dieną. Jei užsakymo pristatymo data Jums labai svarbi, nepatingėkite pastabose mums parašyti trumpą žinutę, taip Jūsų užsakymo eiga bus sekama dar labiau :)

DĖMESIO: tikimės Jūsų supratingumo ir savo kurjeriui susisiekus užsakymo adreso nekeisite, nes tai papildomai kainuoja!!!

 

 GARANTIJOS:

Visoms prekėms yra suteikiamos garantijos - tokios trukmės, kurią suteikia gamintojas.

 

PREKIŲ KEITIMAS IR PINIGŲ GRĄŽINIMAS:

Jei užsakyta prekė Jums netinka, ją galite grąžinti per 14 dienų nuo pirkimo datos arba pakeisti kita.* 

* prekė neturi būti panaudota ir jos orginali pakuotė neturi būti pažeista. Kartu turi būti pateikiami visi pirkimo dokumentai. Primename, jog  pirkėjas apmoka prekės grąžinimo iki mūsų sandėlio išlaidas pats, o pinigai bus grąžinami be prekės pristatymo mokesčio.