Šluostės
Šluostės langams
Kaina 4,00 €Reguliari kaina 5,00 € −20%

Storos, minkštos, profesionalios mikropluošto šluostės, tinkančios pauti, sausinti, poliruoti paviršius. Tinka virtuvėje, vonioje, kambaryje ar langams. Nepalieka dryžių ar pūkelių. Turi didelę sugėrimo galią.Galima valyti sausa, sudrėkinta vandeniu arba su valikliu. Atlaiko 400 skalbimų!

Pakavimas:

  • 1vnt. su individualia pakuote
  • 12vnt. pakuotėje vienos spalvos

Kaina 3,85 €Reguliari kaina 5,50 € −30%

Aukštos kokybės audinys skirtas valyti stiklo paviršius (langai, vitrinos, stikliniai baldai, veidrodžiai ir pan.), elektronikai, automobilių/motociklų stikams, papuošalams, akiniams ir kitiems, blizgiems, lygiems paviršiai. Puiki alternatyva langų valymo audiniui.

Pakavimas:

  • 1vnt. su individualia pakuote
  • 12vnt. pakuotėje

Kaina 3,01 €Reguliari kaina 4,30 € −30%

Audinys, įmirkytas poliuretanu, kad padidintų cheminį atsparumą ir ilgaamžiškumą, be pūkelių. Nepalieka pūkų, drydžių.

Langai, veidrodžiai, stikliniai baldai, plytelės, sanitarinėms patalpoms, dušinėms, dušo kabinoms, kranams, drėgnoms patalpoms, pirties zonoms, lygiems paviršiams, virtuviniams baldams, automobilio kėbului ir pan., plieno paviršiams. Puikiai valo tiesiog su vandeniu, bet galima naudoti ir su valikliu.

Kaina 6,86 €Reguliari kaina 9,80 € −30%

FILSAIN šluostė yra pagaminta iš pasirinktų PREMIUM matricos pluoštų ir siūlo neprilygstamą valymo efektyvumą. Ji nepaieka dryžių ir pasižymi itin dideliu poliravimo efektu. Idealiai tinkai virtuvėje stiklo gaminių, taurių, veidrodžiių, nerūdijančio plieno bei kitiems blizgiems paviršiams ir kt.