• −40%
Valymo blokelis baseinams ir spa POOL (12vnt.)
  • Valymo blokelis baseinams ir spa POOL (12vnt.)
Valymo blokelis baseinams ir spa POOL (12vnt.)
  • Valymo blokelis baseinams ir spa POOL (12vnt.)

Valymo blokelis baseinams ir spa POOL (12vnt.)


60,00 €
36,00 €Sutaupote 40%

(3,00 € vnt)

Su PVM

Pašalina kalkių, vandens likučius, mineralines sankaupas, rūdžių, pėlėsio apnašas ir pan. nešvarumus. Tinka baseino paviršiui, SPA zonai,  plytelėms, betono, skiedinio ir pan. paviršiams. 

Kaina nurodyta dėžutės (12vnt.)


Kiekis
Turime

message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

Valymo blokelis baseinams ir spa POOL (12vnt.)

Valymo blokelis baseinams ir spa POOL (12vnt.)

* Privalomi laukai

  Atšaukti

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Valymo blokelis basienams ir SPA zonai. Pašalina kalkių, vandens likučius, mineralines sankaupas, rūdžių, pėlėsio apnašas ir pan. nešvarumus. Tinka baseino paviršiui,  plytelėms, betono, skiedinio ir pan. paviršiams. Nepažeidžia paviršiaus dangos. Negalima naudoti ant plastiko, chromo, vynil, akrilo ir pan. jautrių/švelnių dangų. Galima valyti karštą/šaltą paviršių. Spalva: šviesiai melsva.

Matmenys: 10x7x4,5 cm

 

Valymo blokeliai CLEANING BLOCK yra ekologiški produktai, pagaminti iš 100% perdirbto stiklo, kuris gaunamas stiklo miltelius veikiant aukšta temperatūra. Dėka šios naujausios technologijos, gamybos procesas panašus į natūralioje gamtoje esantį vulkaninės pemzos formavimąsi.

Tokioje aukštoje temperatūroje neišgyvena jokios bakterijos, grybeliai ar mikroorganizmai, todėl blokeliai yra visiškai higieniški ir be bakterijų. Blokeliai neišskiria jokių toksiškų garų ir yra be absorbcijos skysčiams, todėl užkertamas kelias bakterijų dauginimuisi. Taigi valymas su šiais blokeliais yra su bakteriostatinėmis savybėmis.

Dėka technologijos, blokeliai pagaminti skirtingų kietumo lygių valyti skirtingus nešvarumus bei paviršius. Jie pagaminti šalinti įsisenėjusius riebalus, purvą, suodžius, dažus, kalkes, rūdis, šlapimo akmenį, pelėsio apnašas nuo keptuvių, grotelių, orkaičių, orkaičių padėklių (skardų) bei kitos virtuvės įrangos pagamintos iš geležies arba iš plieno, taip pat WC (klozeto), porcialiano, keramikos, marmuro, granito ir kitų panašių kietų paviršių.

Taigi, valymas šiais blokeliais:

- Lengvas, greitas ir ekologiškas – valo be jokių agresyvių cheminių valymo priemonių.

- Valo 4 kartus greičiau nei  analoginės šveitimo priemonės. Nebraižo.

- Nekenksmingas sveikatai ir gamtai, ne alergizuojantis - pagamintas iš 100perdirbto stiklo,  todėl yra bekvapis ir neišskiria jokių garų (netoksiškas)

- Bakteriocidinis

Kilmės šalis: Ispanija (pagaminta pagal ISO9001 standartus)

CHE062-12
3 vnt