12 tonų ksilofonas
  • 12 tonų ksilofonas
  12 tonų ksilofonas
  • 12 tonų ksilofonas

  12 tonų ksilofonas


  23,90 €
  Su PVM

  Tinka vaikams nuo 3 metų


  Kiekis
  Turime

  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  12 tonų ksilofonas

  12 tonų ksilofonas

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Ne paslaptis, kad vaikai labai mėgsta visus žaislus, kurie skleidžia garsus. Mušti būgnus, lėkštes, spausti pianino klavišus ar kratyti barškučius – šie užsiėmimai yra mieliausi vaikams. Tačiau kai kurie instrumentai skamba labai garsiai, o triukšmo, besitęsiančio kurį laiką gali neiškęsti ir kantriausieji tėvai. Visai kitas reikalas su ksilofonu.

  Šis medinis metalofonas skleidžia minkštą gilų garsą. Skambindamas juo, vaikas gali išvystyti muzikinę klausą, muzikinę atmintį, ritmo jausmą.

  Gamintojas: BINO, Čekija


  Trimetis jau gali atkartoti kokią nors nesudėtingą melodiją, tokią pvz., kaip Du gaideliai. Iš karto gali ir nesigauti, tačiau pridėjus šiek tiek pastangų, Jūsų vaikas tikrai gali pramokti. Be to, tiksliai pataikyti į reikiamą klavišą nėra toks jau paprastas dalykas, ypač mažam vaikui.

  Taigi skambinant ksilofonu vaikas tobulins rankų judesių koordinaciją, o įvairiaspalviai klavišai padės Jūsų vaikui pažinti spalvas. Bet svarbiausia – ne tik nupirkti norimą žaislą, bet ir sudominti vaiką, užsiimti kartu su juo.

  • 12 spalvotų medinių plokštelių
  • 2 lazdelės
  • Matmenys: 33 x 21,5 x 3,5 cm
  •  
  • Kodėl ksilofonas iš apačios taip keistai atrodo? Kiek prapjautas, kai kur lyg keli gabaliukai medienos būtų nupjauti, nėra toks lygus ir tobulas, kaip toje pusėje, kurioje grojama? Viskas paprasta – tai padaryta tam, kad kiekvienos plokštelės skambėjimo tonas sutaptų su tam tikra nata. Be to, visos plokštelės prisuktos varžtais gana laisvai. Jei pabandytumėte smarkiau prisukti, iškart dingtų malonus skambėjimas ir liktų tik medinis duslus garsas, visiškai nepanašus į jokią natą.
  • Gamintojas: BINO, Čekija
  BN86554
  4 vnt