• Nauja
Riebalų valiklis ECOMIX STRONG

Riebalų valiklis ECOMIX STRONG


7,00 €
Su PVM

Pašalina riebalų ir stipraus purvo nešvarumus. Naudojamas putų pavidale, kurios prailgina veiksmingumą. Ypatingai gerai valo geltonus riebalų taškiukus.

Pakuotės:

  • MINI (koncentratas maišelyje) - tai valiklio dozė, kuri prieš naudojimą pilama į 1L talpą. Gaunasi 1L naudojamo valiklio.
  • 1.5L kapsulė naudojama su EASYMIX dozavimo sistema. 1.5L=53vnt.x1L ploviklio.

Pakuotė (kiekis pakuotėje):

Kiekis
Turime

message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

Riebalų valiklis ECOMIX STRONG

Riebalų valiklis ECOMIX STRONG

* Privalomi laukai

  Atšaukti

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Riebalų valymo priemonė virtuvės grindims, sienoms, paviršiams bei įrangai. Puikiai valo riebalus bei stiprus užteršimus virtuvėje, maisto pramonės įmonėse bei kitoms maisto ruošimo zonoms.Efektyviai valo riebalų, riebalų taškiukus nuo sienų, grindų įrangos. Naudojamas putų pavidale, todėl maksimaliai efektyvus be purslų ir garų.

Rekomenduojamas maisto pramonės įmonėms, profesionalioms virtuvėms, maitinimo įmonėms,restoranams, barams ir kavinėms, laisvalaikio centrams ir pan.

Tinka valyti grindis ir paviršius atspariums šarminiam PH (šaldytuvai, gartraukiai, kaitlentės, orkaitės ir pan.) Taip pat tinka sienoms, darbo stalams bei kitiems baldams.

Naudojimo instrukcija:

1 žingsnis: MINI PAKUOTĖ (maišelis): Visą maišelio turinį supilkite į 1L talpos buteliuką. Pripilkite vandens iš čiaupo ir uždarykite. Tuomet lengvai supurtykite. Gaunate 1L talpos valymo priemonę. 1.5L talpos kapsulės naudojamos su EASYMIX dozavimo sistema

2 žingsnis: Naudojimas ant dangos pasigaminus 1L valiklį pagal 1 žingsnį. GRINDIMS dozuoti 0.5-2% (t.y. 5-20 ml/L) kartu su vandeniu. Valyti įprastu metodu su grindų šluostėmis. PAVIRŠIAMS bei ĮRANGAI: purkšti ant paviršiaus ir valyti su šluoste, kempinele ar panašiu įrankiu, esant reikalui palaikyti. Nuskalauti vandeniu.

Dėmesio: koncentrato iš MINI pakuotės ant dangos tiesiogiai naudoti NEGALIMA. Saugos duomenų lapai suteikiami vartotojui prašant.

605845
62 vnt

Susijusios prekės