Skystas stiprus WC valiklis AQUAGEN FORTE
  • Skystas stiprus WC valiklis AQUAGEN FORTE
  Skystas stiprus WC valiklis AQUAGEN FORTE
  • Skystas stiprus WC valiklis AQUAGEN FORTE

  Skystas WC valiklis AQUAGEN FORTE 1L (stiprus)


  6,85 €
  Su PVM

  Stiprus WC bei WC dangčio valiklis, šalinantis kalke, rūdis, šlapimo nešvarumus ir neutralizuojantis kvapus. Ypatingai rekomenduojamas esant kietam/ypač kietam vandeniui ar generaliniams valymams.

  Pakuotė (kiekis pakuotėje):

  Kiekis
  Turime

  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Skystas WC valiklis AQUAGEN FORTE 1L (stiprus)

  Skystas WC valiklis AQUAGEN FORTE 1L (stiprus)

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Valo ir pašalina kvapus. Pašalina kalkių, rūdžių ir purvo nešvarumus. Užtikrina optimalias higienos normas. Pašalina nemalonius kvapus. Efektyvus, greitas veikimas. Rekomenduojamas naudoti generaliniams valymams arba esat didelėms kalkių apnašoms.

  Tinka naudoti: Viešbučiams, restoranams, prekybos centrams, ofisams, sveikatingumo centams,mokykloms, sporto centrams, laisvalaikio centrams ir pan. Tinka paviršiams: Paviršiams vonios, tualeto ir prausyklų patalpose. Klozetams ir prausykloms. Nenaudoti ant marmuro bei kitų paviršių, kurie yra jautrūs rūgštiniams pH. Naudojimo instrukcija: Užpilti ant paviršiaus. Valyti su šepečiu ar šluoste sunkiai prieinamas vietas. Palaikyti. Nuskalauti vandeniu.

  PAVOJINGA. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Gali dirginti kvėpavimo takus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti/pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu/čiurkšle. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. Turinį/ talpyklą šalinti į specialias talpas pagal regioninius reikalavimus. Sudėtyje yra druskos rūgšties.

  Sudėtyje yra mažiau kaip 5%nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų.

  603924
  158 vnt

  Charakteristikos

  Kvapas
  Charakteringas
  pH
  1
  Tūris
  1L
  Kiekis dėžėje
  16vnt.

  Susijusios prekės