Sumažinta kaina! Koncentratai mašeliuose Padidinti

Ekologiškas valymo rinkinys NATURSAFE PLUS

Nauja prekė

Ekologiškų  valymo priemonių rinkinys rekomenduojamas namams, kotedžams, butams, ugdymo bei kitiems panašaus sektoriaus centrams, nedidelėms įmonėms ir pan. įstaigoms. Priemonės sertifikuotos ECOLABEL ekologiškumo ženkliuku, bet atitinka HACCP standartus. Rinkinyje: 5vnt.x1L valikliai (1 virtuvei, 1 vonios kambariui, 1 grindims, 1 stiklams, 1 baldams)

Smulkiau

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


9,98 €

-25%

13,31 €

Apie prekę

Ekologiškų  valymo priemonių rinkinys rekomenduojamas namams, kotedžams, butams, ugdymo bei kitiems panašaus sektoriaus centrams, nedidelėms įmonėms ir pan. įstaigoms. Priemonės sertifikuotos ECOLABEL ekologiškumo ženkliuku, bet atitinka HACCP standartus (tinkamos naudoti sąlyčiui su maistu)

Rinkinyje:

1 vnt. ekologiškas valiklis voniai NATURSAFE Shine

Pašalina nešvarumus. Apsaugo nuo kalkių formavimosi. Su oro gaivinimo efektu. Valo, suteikia paviršiams blizgėjimą ir juos apsaugo.  Tinka: vonios, tualeto ir sanitarinėms patalpoms: klozetui, voniai, kriauklėms, vonios kambario paviršiams ir įrangai, sienų bei grindų plytelėms, keramikai.  Naudojimas: maišelio turinį supilti į 1 L talpos buteliuką, pripilti šilto vandens iki viršaus. Švelniai supurtyti. Tuomet purkšti ant paviršiaus ir valyti su šluoste arba kempinėle.Esant dideliems nešvarumais užpurškus palaikyti.

+

1 vnt. valiklis virtuvei NATURSAFE Degreaser

Pašalina riebalus ir stiprų purvą. Rekomenduojama naudoti su putų purškikliais,taip pasiekiama maksimalių rezultatų bei didžiausios apsaugos nuo purslų ir garų. Priemonė efektyviai pašalina geltonus riebalų taškiukus. Tinka paviršiams atspariems šarminiams pH: grindims, sienoms, darbo stalams, įrankiams ir įrangai (šaldytuvai, garintuvai, kavos aparatai ir pan.). Naudojimas: maišelio turinį supilti į 1 L talpos buteliuką, pripilti šilto vandens iki viršaus. Švelniai supurtyti. Tuomet purkšti ant paviršiaus ir valyti su šluoste arba kempinėle. Esant dideliems nešvarumais užpurškus palaikyti.

+

1 vnt. ekologiškas valiklis grindims su gaivos efektu NATURSAFE Cleaner

Lengvai valo ir poliruoja grindis. Greitai džiūsta. Nepalieka dryžių ir neleidžiasusidaryti pėdoms. Suteikia malonią gaivą. Pagerina ir apsaugo grindų blizgėjimą. Suteikia malonų švaros pojūtį. Kvapas žolės. Tinka: grindims iš terrazzo, marmuro, keramikos, plytelių ir pan.  Vililo, PVC, gumos ir linoleumo, medžio ir pan. Naudojimas: maišelio turinį supilti į 1 L talpos buteliuką, pripilti šilto vandens iki viršaus. Švelniai supurtyti. Tuomet dozuoti į kibirą ~5 ml 1 L vandens valyti įprastai.

+

1 vnt. ekologiškas stiklo valiklis NATURSAFE Glass

Pašalina purvą. Suteikia blizgėjimą. Greitai džiūsta. Kvapas vanilės. Tinka: visiems paviršiams iš stiklo (langai, veidrodžiai, stikliniai baldai ir pan.). Naudojimas: maišelio turinį supilti į 1 L talpos buteliuką, pripilti šilto vandens iki viršaus. Švelniai supurtyti. Tuomet purkšti ant paviršiaus ir valyti su šluoste tol kol paviršius taps tolygiai blizgus.

+

1 vnt. ekologiškas universalus valiklis NATURSAFE Quick

Pašalina nešvarumus. Nereikia nuskalauti. Greitai džiūsta. Valo bei poliruojapaviršius. Gerai valo pirštų antspaudus. Kvapas gėlių. Tinka: sisiems plaunamiems paviršiams, taip pat stiklui, plastikui, formicai, medžiui, keramikai, marmurui, granitui, PC ir TV ekranams, odiniams baldams ir pan. Naudojimas: maišelio turinį supilti į 1 L talpos buteliuką, pripilti šilto vandens iki viršaus. Švelniai supurtyti. Tuomet purkšti ant paviršiaus ir valyti su šluoste tol kol paviršius taps tolygiai blizgus.

Pagaminti iš MINI pakuotės (koncentrato) valikliai galioja 30 mėnesių

Gamintojas: SUCITESA, Ispanija

 

Pastaba: galima įsigyti priemones:

  • MINI PAKUOTĖSE (maišeliuose koncentratus)
  • MINI PAKUOTĖSE su buteliukais. Jei įsigysite rinkinį su buteliukais, gausite valiklius maišeliuose + 5 vnt. 1L talpos buteliukai su konkretaus valiklio etiketėmis ant jo (kaip nuotraukoje).

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Ekologiškas valymo rinkinys NATURSAFE PLUS

Ekologiškas valymo rinkinys NATURSAFE PLUS

Ekologiškų  valymo priemonių rinkinys rekomenduojamas namams, kotedžams, butams, ugdymo bei kitiems panašaus sektoriaus centrams, nedidelėms įmonėms ir pan. įstaigoms. Priemonės sertifikuotos ECOLABEL ekologiškumo ženkliuku, bet atitinka HACCP standartus. Rinkinyje: 5vnt.x1L valikliai (1 virtuvei, 1 vonios kambariui, 1 grindims, 1 stiklams, 1 baldams)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: