Sumažinta kaina! Mikropluošto šluostės taurėms SPECIAL GLASS ir indams sausinti MICROFIBRE DISH 3 D Padidinti

Mikropluošto šluostės RESTORANAMS

GLASS/3D

Nauja prekė

Rinkinyje:

1 vnt. stiklo ir metalo blizginimo šluostė SPECIAL GLASS

1 vnt. šluostė indams sausinti MICROFINRE DISH 3 D

Smulkiau

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


6,86 €

-30%

9,79 €

Apie prekę

Tik dabar nepriekaišingas indų valymas/sausinimas Jums padės sutaupyti laiko, o Jūsų visi keramikiniai, stikliniai ar pan. tekstūros indai atrodys nepriekaištingi. Gamintojo 2013 m. katalogo naujienos indų sausinimo šluostė MIKROFIBRE DISH 3D puikiai sugeria įvairius nešvarumus ir vandens liekanas nepalikdama dryžių ar pūkelių jau nuo pirmo karto, o su specialia stiklo blizginimo šluoste SPECIAL GLASS (balta) galėsite nesunkiai išvalyti nėt ir mažiausius talpelius ar stiklo gaminius.

Abi šluostės pagamintos iš aukštos kokybės mikropluošto (80% poliesteris, 20% poliamidas), yra daugkartinio naudojimo, labai lengvos priežiūros (galima skalbti automatine skalbimo mašina: MICROFIBRE DISH 3D iki 90C ~400 kartų; SPECIAL GLASS (balta) iki 60C ~200 kartų naudojant tik skalbimo priemones. PASTABA: nenaudoti minkštinimo priemonių, nes minkštikliai kenkia šluostės sugėrimui). Šluostės sugeriai iki 6 kartu daugiau nei pačios sveria.

Rinkinyje:

1 vnt. speciali stiklo blizginimo šluostė SPECIAL GLASS, 40x50 cm

Šluostė yra analoginio tipo kaip ir SPECIAL GLASS (mėlyna), tik skiriasi spalva ir dydžių. Puikiai tinkanti stiklinių paviršių blizginimui (akiniai, taurės, veidrodžiai, langai, stikliniai, baldai, automobiliniai stiklai ir pan. gaminiai iš stiklo).

+

1 vnt. mikropluošto šluostė indams sausinti MICROFINRE DISH 3 D, 50x50 cm

Šluostė indų sausinimui (stalo bei virtuvės indai) iš keramikos, porcialiano, plastiko, stiklo, metalo ir pan. dangų. Taip pat tinka stalo ir virtuvės įrankių valymui (peiliai, šakutės, šaukštai ir pan.)

Gamintojas: MOPATEX (CISNE), Ispanija

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Mikropluošto šluostės RESTORANAMS

Mikropluošto šluostės RESTORANAMS

Rinkinyje:

1 vnt. stiklo ir metalo blizginimo šluostė SPECIAL GLASS

1 vnt. šluostė indams sausinti MICROFINRE DISH 3 D

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: