Mikropluošto šluostės VIEŠBUČIAMS

DUST/GLASS

Nauja prekė

Rinkinyje:

1 vnt. mikropluošto šluostė dulkėms SPECIAL DUST

1 vnt. mikropluošto šluostė stiklui SPECIAL GLASS

Smulkiau

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


5,96 €

-30%

8,51 €

Apie prekę

Jokių dulkių ar dryžių! Su mikropluošto šluoste dulkėms „Special Dust“ (38x40 cm) galėsite nusivalyti visus kietus paviršius namuose (spintas, stalus, kėdes, TV ir PC ekranus ir pan.). Norint be vargo nuvalyti dulkes ir kitus nešvarumus, jums tereiks naudoti šluostę sausą. Valant šia šluoste nereikia naudoti jokios valymo priemonės, todėl sutaupysite pinigus įsigyjant įprastus valiklius. Taip pat su pasiūlymu gausite ir mikropluošto šluoste stiklui „Special Glass“, 38x40 cm, kuri tiks Jums ne tik stiklinių baldų, langų ar veidrodžių blizginimui, bet ir akiniams ar stiklinėms taurėms ir panašiems paviršiams iš stiklo. Šluostė nepalieka dryžių ar pūkelių, dažniausiai naudojama sausa galutiniam blizginimui!

Šių šluostės priežiūra paprasta: galima skalbti automatine skalbimo mašina naudojant tik skalbimo priemonę (iki 90oC - „Special Dust", iki 60oC - „Special Glass"). Mikropluošto šluostės daugkartinio naudojimo, todėl būtent „Special Dust" šluostė atlaikys Jums net iki 400 skalbimų, o „Special Glass" iki 200 skalbimų)!

Rinkinyje:

1 vnt. mikropluošto šluostė dulkėms SPECIAL DUST, 38x40 cm

Rekomenduojama valyti sausa (prie jos kimba dulkės), bet galima naudoti ir drėgną. Tinka visiems švelniems paviršiams valyti (staliukai, spintos, palangės, sienos kiti panašūs baldai). Turi didelę sugėrimo galią dulkių, plaukų ir pan. nešvarumų. Nepalieką pūkų.

+

1 vnt. mikropluošto šluostė Stiklui SPECIAL GLASS, 38x40 cm

Idealiai tinkanti stiklo gaminių blizginimui (akiniai, taurės, TV ir PC ekranas, veidrodžiai, langai, stikliniai baldai ir pan.). Nepalieka dryžių ar pūkelių. Rekomenduojama stiklo blizginimui. Stipriai išgręzus galima vėl naudoti.

 

Gamintojas: MOPATEX (CISNE), Ispanija

Atsiliepimai

Įvertinimas 
2014-04-06

pirkejas

Šluostės tikrai gerai valo ir ilgai tarnauja. Labai patiko stiklo šluostė, nes jokių dryžių nepalieka ir nublizgina idealiai, o su ta žalia neišsiskiriu, nes prie jos kažkaip prilimpa visos dulkytė. rekomenduoju tikrai

  Parašyti atsiliepimą

  Mikropluošto šluostės VIEŠBUČIAMS

  Mikropluošto šluostės VIEŠBUČIAMS

  Rinkinyje:

  1 vnt. mikropluošto šluostė dulkėms SPECIAL DUST

  1 vnt. mikropluošto šluostė stiklui SPECIAL GLASS

  30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: