Medžiui

Katalogas

Įjungti filtrai
  Būklė

  Medžiui Yra 4 prekės(-ių).

  Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
  • 5,55 € Yra sandėlyje

   Medinių paviršių bei baldų poliruoklis. Apsaugo dangą ir atstato blizgėjimą. Tinka medžio, laminato, parketo ir pan. paviršiams.

   5,55 €
   Yra sandėlyje
  • 3,27 € Yra sandėlyje

   Valo nešvarumus. Greitai džiūsta. Nereikia nuskalauti. Lengvai valo ir poliruoja(blizgina) paviršius. Tinka visiems plaunamiems paviršiams: iš stiklo, plastiko, PC ir TV ekranams, medžio, marmuro, granito, plaunamoms sienoms ir pan. Ypatingai gerai valo pirštų anspaudus. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purškikliu...

   3,27 €
   Yra sandėlyje
  • 58,72 € Pristatymas 2-4 savaitės

   Valo nešvarumus. Greitai džiūsta. Nereikia nuskalauti. Lengvai valo ir poliruoja(blizgina) paviršius. Tinka visiems plaunamiems paviršiams: iš stiklo, plastiko, PC ir TV ekranams, medžio, marmuro, granito, plaunamoms sienoms ir pan. Ypatingai gerai valo pirštų anspaudus. TALPA: 2L (=20-40vnt. po 1L naudojamo valiklio)  

   58,72 €
   Pristatymas 2-4 savaitės
  • 2,63 € 4,38 € -40% Išparduota
   Išpardavimas!

   Valo nešvarumus. Greitai džiūsta. Nereikia nuskalauti. Lengvai valo ir poliruoja(blizgina) paviršius. Tinka visiems plaunamiems paviršiams: iš stiklo, plastiko, PC ir TV ekranams, medžio, marmuro, granito, plaunamoms sienoms ir pan. Ypatingai gerai valo pirštų antspaudus.

   2,63 € 4,38 € -40%
   Į krepšelį Plačiau
   Išparduota
  Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų