Koncentratai

Koncentratai Yra 74 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 74 dalykų
 • 2,10 € Yra sandėlyje

  Valiklis su amoniaku. Valo bendrą purvą. Didelis efektyvumas ypač prieš riebalų nešvarumus. Džiūsta bejokių žymių. Lengvai valo ir poliruoja paviršius. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su dozatoriumi ir valiklio etikete :)  

  2,10 €
  Yra sandėlyje
 • 4,88 € Yra sandėlyje

  Pašalina riebalų ir stipraus purvo nešvarumus. Naudojamas putų pavidale, kurios prailgina veiksmingumą. Ypatingai gerai valo geltonus riebalų taškiukus. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purškikliu ir valiklio etikete :)

  4,88 €
  Yra sandėlyje
 • 3,20 € Yra sandėlyje

  Valo nešvarumus. Apsaugo nuo kalkių formavimosi. Su gaivos efektu. Valo, suteikiablizgėjimą bei apsaugo paviršius. Tinka visai vonios, WC ir pan. patalpoms. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purškikliuir valiklio etikete :)  

  3,20 €
  Yra sandėlyje
 • 3,90 € Yra sandėlyje

  Valo nešvarumus. Greitai džiūsta. Nereikia nuskalauti. Lengvai valo ir poliruoja(blizgina) paviršius. Tinka visiems plaunamiems paviršiams: iš stiklo, plastiko, PC ir TV ekranams, medžio, marmuro, granito, plaunamoms sienoms ir pan. Ypatingai gerai valo pirštų anspaudus. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purškikliu...

  3,90 €
  Yra sandėlyje
 • 3,81 € Yra sandėlyje

  Valo nešvarumus, kalkes, dezinfekuoja, naikina nemalonius kvapus, uždeda apsauginę plėvelę nuo kalkių ir tolimesnio purvo apnašų. Tinka chromuotiems paviršiams, atstato jų originalų blizgėjimą. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purškikliu ir valiklio etikete :)  

  3,81 €
  Yra sandėlyje
 • 2,65 € Yra sandėlyje

  Valo bei poliruoja grindis. Greitai džiūsta. Nepalieka dryžių. Su gaivos efektu (kvapas citrinų). Stiprina bei apsaugo dangos natūralų blizgėjimą. Labai gaivus su subtilus aromatas, kuris suteikia švarios aplinkos pojūtį. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su dozatoriumi ir valiklio etikete :)  

  2,65 €
  Yra sandėlyje
 • 1,72 € 2,65 € -35% Yra sandėlyje

  Valo bei poliruoja grindis. Greitai džiūsta (su bioalkoholiu). Nepalieka dryžių. Su gaivos efektu (kvapas žalio obuolio). Perkant 12vnt. papildymo maišelių (arba2 L talpa), DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su dozatoriumi ir valiklio etikete :)  

  1,72 € 2,65 € -35%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 1,56 € 2,40 € -35% Yra sandėlyje

  Valo bendrą purvą. Apsaugo nuo kalkių formavimosi. Su oro gaivinimo efektu. Valo, suteikia blizgėjimą bei apsaugo paviršius.  Kvapas gėlių. Perkant 16vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purškikliu ir valiklio etikete :)

  1,56 € 2,40 € -35%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 2,30 € Yra sandėlyje

  Valo bendrą purvą, greitai džiūsta suteikdamas blizgėjimą be jokių žymių. Kvapas vanilės.  

  2,30 €
  Yra sandėlyje
 • 1,11 € 1,70 € -35% Yra sandėlyje

  Valo bendrą purvą, lengvai poliruoja bei džiūsta be jokių žymių. Ypač efektyvus prieš riebalų nešvarumus.  Rekomenduojamas generaliniams vonios ir virtuvės valymams. Kvapas pušų  

  1,11 € 1,70 € -35%
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 2,50 € Yra sandėlyje

  Valo bendrą purvą, poluruoja, suteikia malonią gaivą bei džiūsta be jokių žymių. Nereikia nuskalauti.  Gerai valo pirštų antspaudus. Kvapas gėlių

  2,50 €
  Yra sandėlyje
 • 1,95 € Yra sandėlyje

  Greitai džiūstantis grindų ploviklis, valantis bendrą purvą, nepalikdamas jokių dryžių bei suteikdamas malonią gaivą. Kvapas gėlių.  

  1,95 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 74 dalykų