Koncentratai

Koncentratai Yra 57 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 57 dalykų
 • 1,74 € Yra sandėlyje

  Valiklis su amoniaku. Valo bendrą purvą. Didelis efektyvumas ypač prieš riebalų nešvarumus. Džiūsta bejokių žymių. Lengvai valo ir poliruoja paviršius. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su dozatoriumi ir valiklio etikete :)  

  1,74 €
  Yra sandėlyje
 • 4,03 € Yra sandėlyje

  Pašalina riebalų ir stipraus purvo nešvarumus. Naudojamas putų pavidale, kurios prailgina veiksmingumą. Ypatingai gerai valo geltonus riebalų taškiukus. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purškikliu ir valiklio etikete :)

  4,03 €
  Yra sandėlyje
 • 2,64 € Yra sandėlyje

  Valo nešvarumus. Apsaugo nuo kalkių formavimosi. Su gaivos efektu. Valo, suteikiablizgėjimą bei apsaugo paviršius. Tinka visai vonios, WC ir pan. patalpoms. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purškikliuir valiklio etikete :)  

  2,64 €
  Yra sandėlyje
 • 3,22 € Yra sandėlyje

  Valo nešvarumus. Greitai džiūsta. Nereikia nuskalauti. Lengvai valo ir poliruoja(blizgina) paviršius. Tinka visiems plaunamiems paviršiams: iš stiklo, plastiko, PC ir TV ekranams, medžio, marmuro, granito, plaunamoms sienoms ir pan. Ypatingai gerai valo pirštų anspaudus. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purškikliu...

  3,22 €
  Yra sandėlyje
 • 3,15 € Yra sandėlyje

  Valo nešvarumus, kalkes, dezinfekuoja, naikina nemalonius kvapus, uždeda apsauginę plėvelę nuo kalkių ir tolimesnio purvo apnašų. Tinka chromuotiems paviršiams, atstato jų originalų blizgėjimą. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purškikliu ir valiklio etikete :)  

  3,15 €
  Yra sandėlyje
 • 2,19 € Yra sandėlyje

  Valo bei poliruoja grindis. Greitai džiūsta. Nepalieka dryžių. Su gaivos efektu (kvapas citrinų). Stiprina bei apsaugo dangos natūralų blizgėjimą. Labai gaivus su subtilus aromatas, kuris suteikia švarios aplinkos pojūtį. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su dozatoriumi ir valiklio etikete :)  

  2,19 €
  Yra sandėlyje
 • 2,19 € Yra sandėlyje

  Valo bei poliruoja grindis. Greitai džiūsta (su bioalkoholiu). Nepalieka dryžių. Su gaivos efektu (kvapas žalio obuolio). Perkant 12vnt. papildymo maišelių (arba2 L talpa), DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su dozatoriumi ir valiklio etikete :)  

  2,19 €
  Yra sandėlyje
 • 1,90 € Yra sandėlyje

  Valo bendrą purvą, greitai džiūsta suteikdamas blizgėjimą be jokių žymių. Kvapas vanilės.  

  1,90 €
  Yra sandėlyje
 • 1,79 € 2,98 € -40% Prekė su papildomais pasirinkimais
  Išpardavimas!

  Pašalina nešvarumus, nereikia nuskalauti ir greitai džiūsta. Valo bei poliruoja paviršius. Gerai valo pirštų antspaudus. Perkant 16vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purkštuku ir valiklio etikete :)  

  1,79 € 2,98 € -40%
  Į krepšelį Plačiau
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 1,64 € 2,73 € -40% Yra sandėlyje
  Išpardavimas!

  Pašalina riebalus ir stiprų purvą. Rekomenduojama naudoti su putų purškikliais, taip pasiekiama maksimalių rezultatų bei didžiausios apsaugos nuo purslų ir garų.  Priemonė efektyviai pašalina geltonus riebalų taškiukus.   Perkant 16vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su purkštuku ir valiklio etikete :)  

  1,64 € 2,73 € -40%
  Yra sandėlyje
 • 1,34 € 2,23 € -40% Yra sandėlyje
  Išpardavimas!

  Lengvai valo ir poliruoja grindis. Greitai džiūsta. Nepalieka dryžių ir neleidžiasusidaryti pėdoms. Suteikia malonią gaivą (kvapas žolės/gėlių).  Produktas atitinka ECOLABEL reikalavimus.    Perkant 16vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su dozatoriumi ir valiklio etikete :)

  1,34 € 2,23 € -40%
  Yra sandėlyje
 • 3,10 € Yra sandėlyje

  Tinkantis grindims ir paviršiams. Pašalina patogeninius mikroorganizmus. Užtikrina efektyvų valymą ir visa pusę higieną. Perkant 12vnt. papildymo maišelių, DOVANŲ gausite 1L talpos buteliuką su dozatoriumi ir valiklio etikete :)

  3,10 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 57 dalykų